A

A

A

Artykuły

Koledzy, szukamy polskiego Messiego?!

KzW-06.12.jpg

W Polsce podobno wszyscy znają się na piłce nożnej. Lecz skoro tak, to dlaczego wciąż nie mamy swojego Maradony, Messiego, Beckhama, a najlepsi polscy zawodnicy grają w klubach niemieckich? Choć wcześniej nauczyli się kopać piłę w klubach polskich. Znamy odpowiedź i zapraszamy do mega zabawy! Pomóż nam znaleźć polskich orłów.

Nasze dla Was życzenia

zyczenia.jpg

 Szanowni Koledzy z Wojska! Oraz Wy, Koleżanki Mundurowe! A także Panie, które za mundurem długim sznurem - czyli żony, narzeczone i kochanki kolegów z wojska...

Może jeszcze nie całkiem....

Trzej-Krolowie.jpg

Ale póki co, informujemy Was ze smutkiem, koledzy z wojska, że jest to nasza ostatnia odsłona przed dłuższą przepustką. Albo inaczej – udajemy się w stan spoczynku. Choć nie zakopujemy oręża medialnego, mając nadzieję, że znów kiedyś powołacie nas pod broń. A my wtedy spełnimy Wasz rozkaz.

A jednak gała!!!

KzW_13.12.12.jpg

Szeregowy Maliniak, proszę powściągnąć te swoje zbereźne myśli. Tu nie chodzi o „gałę, którą się poleruje”, lecz o gałę, w którą się harata. Jak Tusku na ten przykład. O futbol chodzi. A o co konkretnie?

Nowe haubice dla Polskiego Wojska

KzW_Po-Render.jpg

Na dniach polska armia otrzyma nową broń. To armatohaubice „Kraby”, które będą strzelały inteligentnymi pociskami. Znajdą się kilkanaście kilometrów od granicy z Rosją (Okręg Kaliningradzki). Czy to nasza nowa broń na wypadek agresji Putina?

Morda w kubeł, zero dyskusji?

KzW-22-11-12.jpg

Nigdy na tym portalu nie kwestionowaliśmy sensu polskich zobowiązań wobec NATO. Nigdy nie czepialiśmy się naszych „misjonarzy”. Ba, każdy, kto chce, może sprawdzić, jak uparcie broniliśmy chłopaków z Nangar Khel. Ale krew się w nas wzburzyła po usłyszeniu wyroku na faceta, który rzekomo obraził nasze wojsko w internecie. Bo co innego dyskutować z przeciwnikami misji, a co innego nękać ich sądami.

Opowiedz nam swoją:
śmieszną,
odjechaną,
niebezpieczną...
czytaj więcej

Nasza trybuna honorowa
Kto ważny odbiera nasze defilady
czytaj więcej

I Ty możesz awansować, dostać order lub pochwałę przed frontem oddziału
czytaj więcej

Na chustę
Na "godzinę piątą"
Na przystojniaka WP
Konkurs kibica
czytaj więcej