A

A

A

Filmy Wasze i Nasze

Jeśli masz jakiś swój film o wojsku, dodaj go TUTAJ>>> (Uwaga: my decydujemy, co idzie na stronę)

Miotnął i połamał kolbę

video.jpeg

Obejrzyjcie zabawny film z musztry. Koleś tak miotnął karabinem, że połamał kolbę. Ale trzymał fason do końca. Najbardziej zabawne, jak z napuszonymi honorami oddaje żołnierzowi w szeregu szczątki karabinu. Chryste, czasem w tym woju człowiek zachowuje się jak paw!


Gdy Żydzi pląsają, Arabowie w gacie srają

klatka.jpg

Zdarzało Wam się robić różne dziwne rzeczy na patrolu lub na warcie? Zobaczcie, jakie jaja robią Izraelici na Zachodnim Brzegu. Patrol, który tańczy. Niezłe. Tylko dlaczego w Izraelu oraz w wielu innych krajach wybuchł aż taki skandal???

Sześciu chłopa znudziło się łażeniem i wypatrywaniem ukrytych luf kałachów i zdradzieckich rur granatników i zamiast rozpić flaszkę, odreagowało wszystko tańcem do muzyki z przenośnego magnetofonu. Siódmy gostek ich nagrał, pewnie z zamiarem wrzucenia tego w siec, no bo czego w końcu się wstydzić?
I jest aferka. Tylko skąd ona? Że niby stracili wtedy czujność i Arabowie mogli ich wytłuc jak kaczki? A może chodziło o to, że w ten sposób okazują lekceważenie tym, z którymi walczą? Pokazując: wojna z wami to jak dyskoteka... A może chodzi o to, że w tle słychać tego wyjca muzeina, a tu nagle nowoczesna muza dla kontrastu? Hagiewu...Tak czy siak jest krzyk, ale u nas to najlepsze wojsko świata ma zawsze dobre słowo. A zresztą, pamiętacie jak dwa lata temu jako jedno z pierwszych pokazaliśmy tu Angoli, którzy na misji nakręcili teledysk, a ich ministerstwo wojny wrzuciło go nawet na swoje oficjalne strony, generując taki ruch, że aż zatkały się serwery? Kto chce, poszuka sobie tamtego filmu w naszym archiwum, a póki co – zapraszamy do oglądania Żydów, co to się Arabom nie kłaniają, choć dobrej muzyce – i owszem. 


Zobacz też:
Nasi sojusznicy nie tracą humoru

Ruski szpion nad Wickiem

klatka.jpg

Oto zapis lotu rosyjskiego szpiega obserwującego polskie wojska rakietowe znad Bałtyku. Szczegóły w tekście głównym.

Materiał zdobyli dziennikarze Gazety Wyborczej. Dopiero wtedy MON przyznało, że był taki incydent.

 

 

Opowiedz nam swoją:
śmieszną,
odjechaną,
niebezpieczną...
czytaj więcej

Nasza trybuna honorowa
Kto ważny odbiera nasze defilady
czytaj więcej

I Ty możesz awansować, dostać order lub pochwałę przed frontem oddziału
czytaj więcej

Na chustę
Na "godzinę piątą"
Na przystojniaka WP
Konkurs kibica
czytaj więcej