A

A

A

Męskie dole i niedole

Fura, rura i politura

Zona-wodka-i-autobus.jpg

Fura, rura i politura, czyli: auto, panienka i wóda (politura to popularne niegdyś określenie koniaku). Inaczej mówiąc: co kto stuka, co chla i czym tyłek wozi - albo zakres świadczeń socjalnych gwarantowanych, wynikających z budżetu państwa. Sprawdź, co Ci się należy, kolego z wojska.

To stare włoskie kogucisko

Berlusconi-Neue-small.jpg

Swego czasu na koledzyzwojska.pl chodził taki kawał. Spotyka jeden rezerwista drugiego i pyta: Wam w jednostce też sypali bromu do jedzenia? I dostaje odpowiedź: - Tak, ale u nas ten brom zaczął działać dopiero po 30 latach... Zasada ta nie dotyczy wojska włoskiego, czego dowodem premier Berlusconi.

Jak spełnić brudzia czopkiem?

Czopkowy_Drink.jpg

Dużo się ostatnio mówi o konieczności walki z narodowymi stereotypami. Walka ta jest postępowa, modna i pożyteczna. To może ktoś rozprawi się wreszcie z mitem polskiego opilstwa wódczanego?

Ależ bym mu przywalił!

82.jpg

Jesteś alkoholikiem i masz dość swojej roboty? Nie przejmuj się, to sytuacja dość często w Polsce wśród facetów po 40-tce i 50-tce. Rzuć okiem na tę fotkę. Coś Ci te słowa przypominają? Bingo!

Gdyby Adamek był paralitykiem....

adamek.jpg

Mamy tu na portalu taką swoją teorię, która głosi, że jeżeli za rozwiązywanie problemów bierze się jakaś agencja, należy się mieć na baczności. Jeżeli na dodatek jest to agencja państwowa, to najlepiej spieprzać w podskokach.

Baby i samochody

Autko kobiety :)

Czy wiesz, do czego służy boczne lusterko do samochodu? Głupie pytanie! Toż każdy facet to wie. No to zobacz, do czego lusterko samochodowe służy naszym paniom.

Opowiedz nam swoją:
śmieszną,
odjechaną,
niebezpieczną...
czytaj więcej

Nasza trybuna honorowa
Kto ważny odbiera nasze defilady
czytaj więcej

I Ty możesz awansować, dostać order lub pochwałę przed frontem oddziału
czytaj więcej

Na chustę
Na "godzinę piątą"
Na przystojniaka WP
Konkurs kibica
czytaj więcej