A

A

A

Mniam :D - Marku jesteś Wielki!!!

Duży tyłek jest zmorą każdej kobiety. Zapytajcie swojej żony, narzeczonej, dziewczyny, a zawsze odpowie Wam, że ma za duży zadek. Owszem, w wielu przypadkach będzie to zgodne z prawdą, ale fakt jest faktem, że kobitki chciałyby być tam (i gdzie indziej także) raczej szkieletowate niż puszyste.

Oczywiście, duży tyłek wygląda fajnie tylko wtedy, gdy nie towarzyszy mu duży brzuch, a niestety obie te przypadłości idą w parze. Ideałem dla nas,facetów, są chyba latynoski, które mają i duże tyłki, i solidne uda jak konary dębu, ale i talie wcięte niczym u osy. Mniam, mniam... Jeśli dodać do tego ich nadzwyczaj duży temperament i nieszczególne przywiązanie do wierności, to od samego pisania tych słów człowiek dostaje erekcji i słyszy pukanie od spodu biurka. Puk, puk... Puk, puk... Poczekaj, kolego, aż skończę...Mniam :)

Mało kto wie jednak, że oprócz seksualnych, duże tyłki i uda mają też walory zdrowotne. Publikujemy poniżej ustalenia, jakie ogłoszono właśnie na portalu gazeta.pl, z których jasno wynika, że duże tyłki i uda zapobiegają - tak, tak - chorobom serca i problemom metabolicznym. Tak wynika z badań naukowców z Oxfordu. Tłuszcz na biodrach i pośladkach neutralizuje działanie szkodliwych kwasów tłuszczowych i zawiera czynnik przeciwzapalny, który zapobiega blokowaniu tętnic. Tak ustalili brytyjscy naukowcy - donosi za serwisem BBC portal gazeta.pl.

Dodatkowe centymetry w talii (czyli wspomniany brzuch) nie dają jednak takich efektów. Mogą za to powodować wzrost ryzyka wystąpienia cukrzycy i chorób serca. Natomiast niedobór tłuszczu wokół bioder może prowadzić do poważnych problemów metabolicznych. W sytuacji idealnej im więcej tłuszczu na biodrach, tym lepiej - pod warunkiem, że brzuch nadal jest szczupły.

Być może należy myśleć nawet o celowym zwiększaniu warstwy tłuszczu na pupie - stwierdzili naukowcy w rozmowie z czasopismem ''International Journal of Obesity''. W przyszłości lekarze mogą opracować metodę przesunięcia tłuszczu na pośladki z innych części ciała. Bo duża pupa ma dużo zalet – kończy portal.

Ba, my, koledzy z wojska dawno już to wiedzieliśmy. A powyższy tekst przeczytajcie swoim zakompleksionym kobitkom. Niech się cieszą swoimi pupami i niech walczą z brzuchami. Na zdrowie i ku pożytkowi Waszego życia intymnego.

A propos wspomnianej we wstępie zimy, która trzyma za gardło, to zapraszamy do wzięcia udziału w sondzie na stronie głównej: czy globalne ocieplenie to globalna ściema?

Re: Jānis Iesalnieks

Alan Freed, the DJ credited with coining the term "rock 'n' roll,"Coach Outlet Online will be physically removed from the Rock and Roll Hall of Fame on Monday.An urn with Freed's ashes was taken from its spot at the Cleveland museum on Friday, Coach Outletand Freed's son will pick up his father's remains Monday, Coach Factory Outletaccording to Executive Director Greg Harris.Lance Freed told CNN that the museum was being "disrespectful" to his father's legacy as a pioneer of rock 'n' roll,Coach Outlet Online but Harris said Freed will continue to be "very prominent" in the hall.Harris disputed the Freed family's description of the removal as an eviction, Coach Factory Outletbut according to the son, it is not a voluntary removal.ousted just days after the museum opened a Beyonce exhibit featuring the singer's costumes, including the black leotards worn in her 2008 "Single Ladies" video.Freed started playing R&B records on his Cleveland radio show in 1951,Coach Outlet Store Online a time when stations that targeted white listeners ignored black artists.Gucci Belts He called it "rock 'n' roll." His "Moondog Coronation Ball" at the Cleveland Arena in March 1956 is considered the first major rock concert.Coach Outlet Store OnlineFreed put Cleveland on the music map and rock 'n' roll on the radio. His connection to the city was a major reason the northeastern Ohio city was chosen as the home for the Rock and Roll Hall of Fame,Coach Outlet both his son and Harris said.Coach Factory OutletFreed was initially interred in New York, the city where he died at 43 in 1965. His family moved his remains to Cleveland years later and then to the museum 12 years ago,Gucci Belt Lance Freed said."Louis Vuitton OutletI thought this was the last move, but then I got this call to move him," Freed said. "He said, 'You've got to come pick him up.'Coach Outlet "It was not a rushed or unilateral decision, Harris said."The museum world is moving away from exhibiting remains" since ashes don't help tell a story, he said. "Coach Handbags OutletMuseum community colleagues across the country agree."Lance Freed said he believed his father's exhibit is being downsized and moved to another area of the museum,Coach Outlet but Harris said it is not being changed beyond removal of the gold urn. Harris suggested that Freed's son might feel better about the move after he visits the museum Monday morning."Chanel Outlet OnlineWe are conscious of his important role and will continue to honor him,"Louis Vuitton Harris said. The museum's radio studio is named for him, and there "are many touch points" in the hall that relate to Freed, he said.

Available bicompax counters

Available bicompax counters Replica Watches UK 30 minutes to 3 hours and 60 seconds at 9 o'clock Rolex Replica uk enhances browsing and precise data. Important in flight. Also note the second hand sealed of the iconic red Rolex submariner replica Alpina triangle that points to a timer placed on the flange.

wielki zad

dawniej były jak kobyły te nasze dziewice
dupy miały jak ze skały jak z mosiądzu cyce
a dzisiaj niewiasta ledwie jej obrasta
zchędożona,zmiętolona jak kawałek ciasta

Fakt

że kobiety o takich krztałtach maja mniej kompleksów i życie nie poniewiera je za to ,że są płaskie ,płytkie i zgryzliwe,ale to daje natura ,a ona wie co robi nie zastanawiając sie nad losem niechcianych i pozbawionych wdzięków kobiet.pozdrawiam wszystkie kobiety .....

Powiem jedno:

Powiem jedno:
Miałem parę kobiet. Może nie jakoś strasznie dużo, ale też nie pozwolę się mimo młodego wieku nazwać nie doświadczonym, a i nawet jestem w stanie to w dyskusji udowodnić.
Ale wracając do tematu:
Byłem z dziewczynami chudymi jak deska, ale za to miały małe piersi (z tej grupy pięknej urody Ukrainka Valer..... wiedzie prym.
Byłem z dziewczyną (co prawda tylko jedną :D) Która reprezentowała sobą walory estetyczne typowe dla bardzo mądrej, ale niestety nie pięknej kobiety...
i setka dziewczyn pomiędzy tymi dwoma pseudo "wzorami".
Więc stwierdzam z pełną świadomością: Najlepiej mi jest z dziewczyną, która:
1: Nie jest otyła!!
2: Jest mądra!!
3: Mówi to co myśli, a to co myśli jest sensowne...
4: Nie jest wychudzona!!!
5: Ja ją po prostu kocham!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PS: Jak za parę miesięcy się oświadczę, gdy sytuacja z wojskiem wyjdzie mi na prostą (znaczy się będę wiedział że mnie nie wypierdolą z roboty, bo teraz trzeba się starać żeby w wojsku zostać, a nie tak jak kiedyś że ludzie od wojska na siłę za przeproszeniem spier******...)
to mam nadzieję że paru kolegów z wojska z warszawy i okolic skoczy ze mną oblać to piękne wydarzenie do nieprzytomności ;)
Liczę na was panowie ;)
Jak ktoś ma chęć to czekam na privy! :PP
I zastrzegam co najmniej miesiąc oczekiwania na tą popijawę ;)
Alę kiedy indziej będziecie mieli do zrobienia porządnej popijawy w koszarach? Wychodzi na to że tylko ze mną :D

Podchorąży wojskowej akademii technicznej

To naprawdę jeszcze takie

To naprawdę jeszcze takie kobiety istnieją,
nie wiedzą nic o migrenie?

Pupa kobieca

Tyłek kobiety ma być okrąglejszy niż płaska dupa ,żeby czuć i widać było że to piękno kobiecego pięknego ciała,kto tego nie widzi i nie czuje to nie zna tej urody............

Ja wolę aby była czysta

a nie żeby czuć!

Stara prawda

trzeba myć a nie wietrzyć.

kochanego ciała nigdy za

kochanego ciała nigdy za wiele.....

Jesteś słodka jak

Jesteś słodka jak cukierek
jesteś ciepła jak sweterek
jesteś miła jak misiaczek
jesteś mała jak robaczek.
wszystko razem złóż do kupy
kawał z Ciebie niezłej dupy.

ciała nigdy za dużo niema

ciała nigdy za dużo niema atym bardziej ten zadek ,to jest to co jest najcenniejsze u kobiety

Opowiedz nam swoją:
śmieszną,
odjechaną,
niebezpieczną...
czytaj więcej

Nasza trybuna honorowa
Kto ważny odbiera nasze defilady
czytaj więcej

I Ty możesz awansować, dostać order lub pochwałę przed frontem oddziału
czytaj więcej

Na chustę
Na "godzinę piątą"
Na przystojniaka WP
Konkurs kibica
czytaj więcej